вторник, 22 февраля 2022 г.

 УВАГА!

 З 21.02.2022 навчання у Новомиколаївській філії буде відбуватися у звичайному режимі для 1-9 класів.



понедельник, 21 февраля 2022 г.

 День рідної мови

Щороку, 21 лютого, світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови. Учні та педагоги закладу долучилися до цього свята





суббота, 19 февраля 2022 г.

 19 лютого - День Державного Герба України

19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий Герб України, вважаючи його головним елементом великого Державного Герба України.

Цікаві факти про український символ

* Що символізує Тризуб? Для українців в усьому світі Тризуб символізує нерозривний зв’язок із Вітчизною. У різні періоди історії наш Тризуб ставав символом боротьби за незалежність.
* У давні часи він використовувався як своєрідний оберіг. Зображення тризуба археологи зустрічали у багатьох пам’ятках культури, датованих з I століття нашої ери. Символ відомий серед народів Сходу і Середземномор’я з найдавніших часів, в українських землях з II століття.
* Існує близько трьох десятків теорій походження і значення тризуба (сокіл, якір, символ триєдності світу). Відомий дослідник Тризуба В. Січинський навів у своїй книзі перелік трактувань Тризуба, що існували в середині XX сторіччя.
* За часів Київської Русі тризуб був родовим знаком Рюриковичів. Його
зображення археологи знаходять на монетах, печатках, посуді, цеглі, настінних розписах. За матеріалами енциклопедії: посли київського князя Ігоря (912-945 рр.) при укладанні договорів із візантійцями мали свої печатки з тризубом. Київський князь Володимир Святославович (980-1015 рр.) карбував тризуб на монетах, де з одного боку зображувався портрет володаря, а з іншого – тризуб.
Наш герб, наша святиня, має давню та величну історію, він народжений із споконвічного народного прагнення до волі та незалежності. Національний символ, що уособлює тисячолітній зв’язок поколінь – минувшини, сьогодення та майбутнього.

Шануймо наші державні символи, наші обереги, за які помирали кращі сини та доньки української землі!


пятница, 18 февраля 2022 г.

 Година патріота "Герої не вмирають доки пам'ять про них жива" до Дня Героїв Небесної Сотні






четверг, 17 февраля 2022 г.

16 лютого в Україні оголошено Днем єднання.


День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

 15 лютого народ України вшановує героїчні подвиги та вірність військовому обов’язку учасників бойових дій на території інших держав. Цей день присвячений виведенню військ з Афганістану. Саме 15 лютого 1989-го останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

З того часу минуло вже 33 роки, проте пам’ять не стерла з історії кривавих подій. Війна ніколи не забудеться і не пройде безслідно, залишаючи за собою горе, сльози, каліцтво, смерть…








Онлайн-акція "Долоньки миру" до Дня єднання.









             Україно, вітаємо! Д 24 серпня – День Незалежності нашої Держави. Українці – це вільна та незалежна нація! Ніякий ворог не позба...